Сегодня уникальных пользователей: 1
за все время : 1
МЫ В СОЦИАЛЬНЫХ СЕТЯХ:
Новости
Шановні колеги, дорогі друзі! Запрошуємо Вас до співпраці з європейським видавництвом “Baltija Publishing” (Латвія)


Раді анонсувати початок прийому наукових матеріалів для публікації у зарубіжній колективній монографії та збірнику конференції. Майбутні видання стануть результатом праці колективу авторів, об’єднаних спільною ідеєю представити підсумки своїх досліджень, що будуть опубліковані у країні Європейського Союзу.

Кожна наукова робота, опублікована у зарубіжних виданнях, отримає власний номер DOI. Електронні версії колективної монографії та збірника конференції будуть розміщені на сайті видавництва “Baltija Publishing” http://www.baltijapublishing.lv/omp/index.php/bp/index. Всі наукові роботи будуть проіндексовані у наукометричних базах Google Scholar та Crossref.

КОЛЕКТИВНА МОНОГРАФІЯ

До участі у написанні колективної монографії “Розвиток науково-технологічного та інноваційного простору в Україні та країнах ЄС” запрошуються науковці, викладачі та аспіранти. Наукові роботи аспірантів необхідно направляти виключно у співавторстві з науковим керівником.
Автор колективної монографії обов’язково отримає примірник видання з опублікованим розділом. Друкований примірник виготовляється у форматі А5 з твердою кольоровою ламінованою обкладинкою.

Прийом матеріалів для публікації у монографії: до 15 жовтня (включно).

Мови публікації: англійська, українська або російська.

Поштова розсилка монографії: 10 грудня.

Інформація: РОЗВИТОК НАУКОВО-ТЕХНОЛОГІЧНОГО ТА ІННОВАЦІЙНОГО ПРОСТОРУ В УКРАЇНІ ТА КРАЇНАХ ЄС


КОНТАКТИ:
Офіційний представник в Україні:
Видавництво “Молодий вчений”
Контактні телефони:
Vodafone: +38 (095) 778 74 79
Київстар: +38 (067) 695 64 10
E-mail: baltic@molodyvcheny.in.ua


Добавить комментарий


семь − 5 =