Сегодня уникальных пользователей: 0
за все время :
МЫ В СОЦИАЛЬНЫХ СЕТЯХ:
Новости
МІЖНАРОДНА ПРОГРАМА НАУКОВОГО СТАЖУВАННЯ УСПІШНО СТАРТУВАЛА ТА ЗАПРОШУЄ ВАС ВЖЕ ЗАРАЗ ПРИЄДНАТИСЯ!

03.07.2021.

Шановні колеги!
Інформуємо Вас про те, що наша Міжнародна програма успішно стартувала! Ми отримали десятки приємних відгуків від слухачів із теплими словами подяки і підтримки в нашій праці. Ми надзвичайно Вам за це вдячні. Виступи еміра Дубаю Мухаммеда бін Рашида аль Мактума, глави Tesla Елона Маска, президента Франції Еммануеля Макрона, канцлера Німеччини Ангели Меркель, засновників Amazon Джеффа Безоса та Alibaba Джека Ма викликали шалений успіх та фурор! Вони надихають та кличуть Вас йти вперед незважаючи на всі перепони що опинилися на Вашому шляху.

Для всіх охочих зберігається можливість приєднатися до Програми по ходу на тих же умовах. Ви будете підключені до Міжнародної Програми, лише надішліть нам заявку для реєстрації. Ви нічого не пропустите. Відеозаписи зберігаються протягом 2 місяців.

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України № 1/9-696 від 24.07.2020 “Про забезпечення функціонування системи атестації наукових і науково-педагогічних кадрів”, зважаючи на пандемію та обмеження при перетині державних кордонів, Ви можете проходити її дистанційно.

8 тисяч здобувачів захистили свої докторські та кандидатські дисертації протягом останніх 3 місяців. Для отримання наступних вчених знань їм просто необхідно пройти міжнародне наукове стажування! Ця програма для них!

Крім того, за вимогами українського законодавства, всі науково-педагогічні і наукові працівники повинні раз в 5 років пройти міжнародне наукове стажування. В багатьох університетах, це нещодавно стало важливою вимогою для продовження контрактів викладачів. Іншим нововведенням стало прописання в контрактах завідувачів кафедр, професорів та викладачів чітких зобов’язань подаватися і вигравати зарубіжні гранти. Це – не легко. Але наша Програма вирішує ці питання. Вона створена для Вас!

Серед спікерів: лідери США, ОАЕ, ФРН, Ізраїлю, Франції, Італії, КНР, Пакистану, Великобританії, керівники та засновники корпорацій Amazon, Tesla, Space-X, Facebook, Alibaba, Alipay, Microsoft, Apple, Google, видатні вчені і письменники – Нобелівські і Пулітцерівські лауреати, діячі культури, співаки, кінозірки, спортсмени – лауреати премій Оскар, Греммі, Золотий Глобус та інших.

Концентровані Інтелект, Розум, Успіх, Досвід, Знання, Цінності, Компетентності, Емоції, Досягнення – все це в нашій Міжнародній програмі наукового стажування. Тисячі викладачів і науковців з різних країн світу вже приєдналися до нас. Їм буде про що розповісти своїм студентам, аспірантам і колегам. А Вам справді нецікаво?!

Повна інформація і навчальний розклад Програми за посиланням:

https://whfpdubai.com/uk/mizhnarodne-naukove-stazhuvannya

Радимо, не забудьте отримати і зберегти Міжнародний Сертифікат. В ньому:

· Підтвердження отримання Вами кваліфікації ”Міжнародний Викладач /Старший дослідник“ – для можливості працевлаштування за кордоном і в Україні

· Підтвердження надання Вам Міжнародного Гранту №IEG/U/2021/04/12 – для акредитації, атестації та звітності

· Підтвердження проходження Вами Міжнародної програми наукового стажування в країнах ЄС та ОЕСР в кількості 180 годин або 6 кредитів ECTS – для отримання вчених звань доцента, професора, підтвердження міжнародного наукового досвіду та успішного продовження контракту

Початок і закінчення програми: 25 червня – 16 серпня 2021 року.

Форма участі: дистанційна, в режимі відеозапису, що дозволяє переглядати виступи та лекції в зручний для себе час протягом півтора місяця(зранку, по обіді, ввечері, вночі).

Реєстрація: завершення реєстрації 5 липня 2021 року (включно) через офіційну електронну пошту Інституту internship@whfpdubai.com

Для реєстрації необхідно виконати декілька простих кроків:

1. Надішліть наступну інформацію на наш офіційний e-mail:

internship@whfpdubai.com

· Прізвище, Ім’я По-Батькові українською мовою та Ім’я і Прізвище англійською, як в закордонному паспорті

· Своє місто і область

· Місце роботи і Посаду

· Свій e-mail і Cвій мобільний телефон

2. В темі Вашого листа обов’язково вкажіть – Реєстрація на міжнародну програму наукового стажування!

Видача міжнародних сертифікатів: для попередньої перевірки вже в червні, остаточно до 20 серпня 2021 року.

Витрати науково -педагогічних працівників для участі в програмі складають 2700 гривень в формі реєстраційного внеску. Міжнародним освітнім грантом покривається решта вартості програми, в розмірі 65 800 гривень.

Для порівняння поліські, італійські, прибалтійські програми стажування, присвячені академічній доброчесності або інтеграції до Євросоюзу Вам обійдуться не менше 150-180 євро і мордувати тестами і перевіряти онлайн-присутність будуть по-чорному. Ми в цьому відношенні набагато лояльніші та ліберальні.

P.S. В світлі наступної оптимізації системи вищої освіти і науки та 25% запланованого скорочення вищих навчальних закладів України та 35% викладацького складу це стажування буде гарантувати Вам робоче місце, працевлаштування, продовження контракту та кар’єрні перспективи в України або поза її межами.

Ті, хто сьогодні пройдуть цю Програму, з високою долею ймовірності збережуть свої робочі місця та завтра замінять на посадах тих, хто її не пройшов. Ви з нами?!

З щирою повагою та надією на подальшу співпрацю, Оргкомітет Програми

Керівник в Україні Міжнародної програми наукового стажування, доктор історичних наук, професор Недужко Юрій Вікторович, моб. (066) 84 -97- 595


Добавить комментарий


девять + 5 =